Bezpečné dětské povlečení- postarej se o dětský spánek.

prześcieradła i pościel dziecięca Každý rodič chce pohodlí a zdravý vývoj svého dítěte. A jak známo, jedním z nejdůležitějších prvků vývoje a zdraví našich dětí je jejích spánek- pohodlný, klidný a nerušený. Abychom vám pomohli v tom, aby vaše dítě spálo každou noc bez problémů, nabízíme dětské povlečení vyrobené z materiálů nejvyšší kvality a takovým způsobem, aby umožnilo dítěti pohodlný spánek.

Estetika a komfort

Bezpečné povlečení, dostupné v našem obchodě, je vyrobené za použití nejkvalitnějších materiálů, jako je stoprocentní bavlna s hustou vazbou. Nabízíme jemné, ale trvanlivé prostěradla a povlečení opatřené zipovým uzávěrem, který je neviditelný pro dítě což činí výrobky zcela bezpečné. Měkkost, jemnost a pevnost výrobků upoutavá pozornost rodičů a dává pohodlí nejmladším. K vaší dispozici je bezpečné povlečení s různými vzory (samozřejmě přizpůsobené potřebám batolete), 2- nebo 3-dílné, a také prostěradla a dětské povlečení do kočárku. Nabídka zahrnuje také povlečení s výplní nebo bez výplně. Zajišťujeme zdravý a pohodlný spánek dítěte- mladšího, jak i trochu staršího (speciální povlečení pro starší děti).

Jak se starat o dětské povlečení?

Aby zakoupený výrobek držel dlouhou dobu své estetické a funkční hodnoty, stačí prát při vhodné teplotě. Informace ohledně prání najdete po kliknutí na dotyčný výrobek. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.